Soustředění

Letní soustředění je vedeno zkušenými trenéry, kteří zajišťují pestrý a zábavný program po celý den. Klademe důraz na zlepšení tělesné obratnosti a kondice zábavnou formou – atletika, míčové dovednosti, sportovní soutěže a hry, malování, stolní hry vědomostní a společenské, tvoření. Děti jsou rozděleny při trénincích na mladší a starší a je přizpůsoben jejich zdatnosti.

Dále se děti osvěží ve venkovním bazéně, poměří síly na závodech a podívají se vláčkem do minizoo, kde je v programu vystoupení dravců, opečou špekáčky, pobaví se na diskotéce, při výletě do města navštíví cukrárnu apod.

Podzimní soustředění je zaměřeno na starší děti, které se zde zdokonalují a kondičně zlepšují. Navštíví lesní bar, volně přístupnou jeskyni, zříceninu Holštejn, wellness – vodní svět, lanové centrum, lezeckou stěnu nebo si zastřílí z luku.

Letní soustředění Čáslav

Termín: 8. 7.– 13. 7. 2024

Věková kategorie: 6 – 10 let, 11 – 16 let

Ubytování: SOU dopravní Čáslav www.sosasoudopravnicaslav.cz

Strava: 3× denně, svačiny, pitný režim po celý den

Doprava: Je zajištěna vlakem z Brna, sraz je v pondělí v 8.00 na vlakovém nádraží a návrat v sobotu po 17.00 hod. (přesná hodina bude upřesněna).

Cena: 3.900 Kč

Podzimní soustředění Baldovec

Termín: 26. 10.– 29. 10. 2024

Věková kategorie: 10 – 16 let

Ubytování: Camping Baldovec www.baldovec.cz

Strava: 3× denně, svačiny, pitný režim po celý den

Doprava: Vlastní (nebo dle domluvy)

Cena: 2.900 Kč

Přihlášení dítěte na tábor:

Přihlásit dítě můžete zasláním vyplněné přihlášky na email nadenickova@volny.cz . Poté vám budou zaslány potřebné instrukce.