V pátek jsme s naším klubem navštívili Zoo Brno, kde jsme již druhým rokem adoptovali našeho klubového maskota – kapybary.
Čekalo nás velmi příjemné odpoledne plné zážitků. Děti si užily krásnou a zajímavou přednášku o zvířatech, dozvěděly se spoustu nových informací a měly možnost nahlédnout do života kapybar zase o něco blíž. Velkou radost nám udělala i maminka kapybara, která nám ukázala svá mláďata. ![]()
Vyšlo nám také počasí, takže jsme si celou návštěvu mohli naplno užít v krásné atmosféře. Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili — podle nadšených reakcí bylo vidět, že se výlet dětem opravdu moc líbil. ![]()

































